1. pl
  2. en

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

apartamenty studio

STUDIO, to komfortowo i klimatycznie wykończone apartamenty z osobną kuchnią i jadalnią. W kuchni znajduje się lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, zastawa oraz podstawowe wyposażenie do gotowania i przyrządzania posiłków. Łóżka – materace piankowe z 7 strefami twardości zapewniające właściwe podparcie kręgosłupa. Tak jak i w pozostałych pokojach, łóżka można swobodnie konfigurować w jedno lub dwuosobowe – ich trwałe łączenie zapewniają metalowe klamry na ramach - dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się ich rozsuwania. Apartamenty są klimatyzowane, przestronne, zaprojektowane i wykończone z największą starannością, w trosce o Państwa jakość wypoczynku.

Nasz najobszerniejszy apartament na najwyższym poziomie kamienicy – dzięki oknom dachowym pomieszczenia są wyjątkowo dobrze oświetlone a skosy dachu dodają dodatkowego uroku i przytulności, to najlepsze miejsce na Państwa „bazę wypadową” podczas pobytu w Poznaniu. W pełni wyposażona kuchnia umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków a aneks wypoczynkowy pozwala się zrelaksować pomiędzy kolejnymi punktami Państwa pobytu w naszym mieście. Apartament można powiększyć poprzez przyłączenie sąsiadującego z nim pokoju Standard – zyskają Państwo dodatkową przestrzeń dla przyjaciół czy rodziny.

apartamenty
studio deluxe

Projektując nasz obiekt, pomyśleliśmy o tych, którzy szukają możliwości przybywania z bliskimi lub planują spędzać czas w gronie przyjaciół – posiadając komfort własnej przestrzeni (sypialnia, łazienka) z możliwością  wspólnego spędzania czasu. Większość pokoi można ze sobą łączyć, dostosowując apartament do ilości osób, z którymi Państwo podróżują.

  • na pierwszym piętrze można połączyć pokoje Standard 11 i 12,
  • na drugim piętrze można połączyć 2 pokoje Standard (21 i 22) lub Apartament Studio (23) z pokojem Standard (22) albo wszystkie ze sobą uzyskując miejsce dla 6 osób oraz osobną kuchnie i jadalnię,
  • Apartament Studio Deluxe (31) na trzecim piętrze można powiększyć o pokój Standard (32)

możliwość łączenia pomieszczeń

STANDARD, oferuje Państwu 2-osobowy pokój, z dwoma wygodnymi łóżkami, które można łączyć w pojedyncze dwuosobowe. Pokoje są starannie zaaranżowane i wykończone przy użyciu wysokiej jakości surowców. Stylowe łazienki zostały wyposażone w prysznic - znajdą w nich Państwo suszarkę, podstawowe kosmetyki i ręczniki. W każdym pokoju znajduje się czajnik wraz z „zestawem powitalnym”. Pokoje 12 i 22 są klimatyzowane.

pokoje standard

Obiekt, w którym proponujemy Państwu gościnę, zapewnia kameralną atmosferę dzięki swoim niewielkim rozmiarom. Posiada wyłącznie 10 apartamentów w trzech formatach: Standard, Studio (z kuchnią i jadalnią) i Studio Deluxe (większy metraż z osobną kuchnią i obszerną jadalnią). Kilka apartamentów można ze sobą łączyć – tworząc kompleks nawet trzech pokoi (łącznie dla 6 osób), z osobnymi łazienkami i funkcjonalną kuchnią – ogromy komfort dla rodzin z dziećmi lub dla paczki przyjaciół. W piwnicy, znajduje się pralnia: pralka, suszarka oraz deska do prasowania i żelazko. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi a Goście mają zapewnioną wyjątkową swobodę, dzięki zastosowanym w całym budynku zamkom szyfrowym w drzwiach. Winda zapewnia łatwe przemieszczanie się pomiędzy piętrami budynku, nawet z ciężkimi bagażami.

Wyjątkowo staromiejski klimat

Wyposażenie na najwyższym poziomie

Regulamin

zasady przetwarzania danych osobowych

KONTAKT

Kramarska 9

61-765 Poznań